Ledelse og ansatte

Hele personalet ved Bjørnsletta skole 2018-2019

OVERSIKT OVER ANSATTE

Ledelse og administrasjon:

 

Rektor:

John Christian Myrlund

john.myrlund@ude.oslo.kommune.no

 

Assisterende rektor:

Unni Eik

unni.eik@ude.oslo.kommune.no

 

Avdelingsleder 8.-10.trinn:

Unni Eik

unni.eik@ude.oslo.kommune.no

 

Avdelingsleder 4.-7.trinn:

Lise Skudvig

lise.skudvig@ude.oslo.kommune.no 

 

Avdelingsleder 2.-3.trinn + AKS:

Kine Iljen Ervik

kine.iljen.ervik@ude.oslo.kommune.no

 

Avdelingsleder 1.trinn + Spesialavdelingen:

Eva Einarson

eva.einarson@ude.oslo.kommune.no

 

Undervisningsinspektør:

Line Nordås 

line.nordas@ude.oslo.kommune.no

 

 

Rådgiver og sosiallærer ungdomstrinnet: 

Elin Thygesen

elin.thygesen@ude.oslo.kommune.no

 

 

Webredaktør & SoMe-ansvarlig: 

Lisa Kara Fröyland

lisa.froyland@osloskolen.no

 

Skolens IKT-ansvarlig (fra nov 2019):

Carlos De Barros

 

Saksbehandlere på kontoret:

Cecilia Dong Nghi Thi Tran

cecilia.dong.nghi.thi.tran@ude.oslo.kommune.no

Therese Mejlænder-Larsen

therese.mejlaender-larsen@ude.oslo.kommune.no

 

 

Vaktmester:

Gheorghe Dolf Baier

 

 

 

Hovedverneombud:

 

Dana Moen

 

 

 

Kontaktlærere på barnetrinnet: 

 

1A: Steffen P.D.L.Høiseth

stela005@osloskolen.no

1B: Vibeke Quéméré

viqua001@osloskolen.no 

2A: Janne Lindgaard

jalia011@osloskolen.no

2B: Anniken Gaustad

angaa011@osloskolen.no

 

 

3A: Marthe H.Thorsen

marthe.thorsen@osloskolen.no

3B: Anna-Maria Mersina

anna-maria.mersina@osloskolen.no

3C: Berit Bertling

berit.bertling@osloskolen.no

 

 

4A: Jenny Johansen

jenny.johansen@osloskolen.no

4B: Mariann K.Blom

mariann.blom@osloskolen.no

 

 

5A: Hege I.Amundsen

hege.amundsen@osloskolen.no

5B: Tonje Andresen

tonje.andresen@osloskolen.no

5C: Kristin H. Skåleskog

krska017@osloskolen.no

 

 

6A: Sherry S.Soholat

sherry.soholat@osloskolen.no

6A: Christoffer Arnessen

chrisa1707@osloskolen.no

 

 

7A: Milica T.Maric

milica.maric@osloskolen.no

7B: Heidi Andersen

heidi.andersen@osloskolen.no

 

 

Assistenter på barnetrinnet:

Valerie Gjerdset

 

 

 

 

 

Kontaktlærere på ungdomstrinnet:  

*trinnleder

 

8A: Benjamin B.Bjørn

benjamin.bjorn@osloskolen.no

8A: Chris Sutherland

christopher.sutherland@osloskolen.no

 

 

8B: Rebekka Bjerga

rebekka.bjerga@osloskolen.no

8B: Kari Eri Myhre

kari.myhre@osloskolen.no

 

 

8C: Asgeir Lystvet*

jolya009@osloskolen.no

8C: Jon Robin Halle

johaa086@osloskolen.no

 

 

8D: Lisa Kara Fröyland

lisa.froyland@osloskolen.no

8D: Sara Helén Solberg

sara.solberg@osloskolen.no

 

 

9A: Magnus Langdahl

magnus.langdahl@osloskolen.no

9A: Trude Hofland

trude.hofland@osloskolen.no

 

 

9B: Janne Hurum*

janne.hurum@osloskolen.no

9B: Anna G.Engh

anna.engh@osloskolen.no

 

 

9C: Steffen Nysether

steffen.nysether@osloskolen.no

9C: Fredrik Rustøen

fredrik.rustoen@osloskolen.no

 

 

10A: Åsmund Sælid Vonheim*

asmund.vonheim@osloskolen.no

10A: Turid Tronstad

turid.tronstad@osloskolen.no

 

 

10B: Kelli Carlsen

kelli.carlsen@osloskolen.no

10B: Gitte Lechuga

gitte.lechuga@osloskolen.no

 

 

10C: Bjørn Forsnes

bjorn.forsnes@osloskolen.no

10C: Ingun Thoresen

ingun.thoresen@osloskolen.no

 

 

10D: Kjersti S. Bækkedal 

kjersti.bakkedal@osloskolen.no

10D: Nora E.Myrvang

nora.myrvang@osloskolen.no

 

 

Assistenter på ungdomstrinnet:

Jakob Mamush Lillestjerna

 

Léonie Hivin

 

 

 

Spesialavdelingen:

 

Joon Nilsen

joon.nilsen@osloskolen.no

Ann-Kristin Valvik

ann-kristin.valvik@osloskolen.no

Arne Lunde

arne.lunde@osloskolen.no

Elin Kongsvik

elin.kongsvik@osloskolen.no

Mona Stenseth

mona.stenseth@osloskolen.no

Einar Tveito Lundefaret

einar.lundefaret@osloskolen.no

  

 

Aktivitetsskolen (AKS):

 

Storebjørn

storebjorn.bjornsletta@osloskolen.no

Baseleder: Maud Maassen

 

 

 

Lillebjørn

lillebjorn.bjornsletta@osloskolen.no

Baseleder: Hannah With

 

 

 

Helsesykepleier barnetrinnet: 

Linda Bergfjord

linda.bergfjord@bun.oslo.kommune.no

mobil 952 98 329

 

 

 

Helsesykepleier ungdomstrinnet: 

Hedwig Aksnes

hedwig.aksnes@bun.oslo.kommune.no 

mobil 953 07 322