Ledelse og kontaktlærere

Lærer i klasserom

Ledelse og administrasjon:

 

Rektor:

 

John Christian Myrlund

John.Myrlund@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor:

 

Unni Eik

Unni.Eik@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder 8.-10.trinn:

 

Unni Eik

Unni.Eik@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder 4.–7.trinn:

 
Eline Fyksen Aas

elinefyksen.aas@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder 1.–3.trinn:

 

Eva Einarson

eva.einarson@ude.oslo.kommune.no

Rådgiver og sosiallærer ungdomstrinnet:

 

Elin Thygesen

elin.thygesen@ude.oslo.kommune.no

AKS-leder:

 

Kine Iljen Ervik (fungerende)

kine.iljen.ervik@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder spesialavdelingen:

 

Joon Nilsen

joon.nilsen@osloskolen.no

Webredaktør:

 

Lisa Kara Fröyland

lifra014@osloskolen.no

Saksbehandlere på kontoret:

 

Cecilia Dong Nghi Thi Tran

Cecilia.Dong.Nghi.Thi.Tran@ude.oslo.kommune.no

Bente Hoel

Bente.hoel@ude.oslo.kommune.no

 

 

Kontaktlærere 2018-2019:

 
   

1A: Janne Lindgaard

 jalia011@osloskolen.no
1B: Anniken Gaustad angaa011@osloskolen.no
   

2A: Rita Tidemand-Johannessen

ritia002@osloskolen.no

2B: Ana Maria Mersina

anmea035@osloskolen.no>

2C: Berit Bertling

 bebea027@osloskolen.no
   

3A: Kari Vatne Nybø

kari.vatne@osloskolen.no

3B: Mariann Kvandal Blom

Mariann Kvandal Blom

   

4A: Hege Iren Amundsen

Hege Iren Amundsen

4B: Tonje Andresen

Tonje Andresen

4C: Kristin Hald Skåleskog

Kristin Hald Skåleskog

   

5A: Camilla Alsaker

Camilla Alsaker

5A: Heidi Kristoffersen Winge  hewia022@osloskolen.no

 

 

6A: Milica Tea Maric

Milica Tea Maric

6B: Heidi Andersen

Heidi Andersen

   

7A: Christoffer Arnessen

Christoffer Arnessen

   

8A: Magnus Langdahl
8A:
Camilla Bach

malaa082@osloskolen.no

cabaa012@osloskolen.no

   

8B: Janne Bjørg Hurum

8B: Anna Engh (permisjon til januar 2019)

 janne2502@osloskolen.no
   

8C: Steffen Nysether
8C:
Fredrik Rustøen

steffe2511@osloskolen.no

frrua007@osloskolen.no

   

9A: Turid Tronstad
9A: Åsmund Sælid Vonheim

turid2611@osloskolen.no

asmund0701@osloskolen.no 

   

9B: Hilde Tveten

9B: Gitte Francine Robles Lechuga

hitva001@osloskolen.no

gitte1607@osloskolen.no

   

9C: Bjørn Forsnes

9C: Ingun Thoresen

bjorn2212@osloskolen.no

ingun2903@osloskolen.no

   

9D: Kjersti Svenskerud Bækkedal

9D: Nora Cecilie Ekman Myrvang

kjbaa004@osloskolen.no

noram2111@osloskolen.no

   

10A: Rebekka Bjerga

10A: Kelli Marie Carlsen

 rebja004@osloskolen.no

kecaa003@osloskolen.no

 

 

10B: Benjamin Bårdsnes Bjørn

10B: Ida Charlotte Kunz Fjørtoft

benjbb3004@osloskolen.no

idkua002@osloskolen.no

 

 

10C: Lisa Kara Fröyland

10C: Asgeir Lystvet

lifra014@osloskolen.no

jolya009@osloskolen.no

 

 

 

 

   

Spesialavdelingen:

 
Joon Nilsen

joon.nilsen@osloskolen.no

Ann-Kristin Valvik

Ann-Kristin Valvik

Arne Lunde

Arne Lunde

Elin Kongsvik

Elin Kongsvik

Mona Stenseth

Mona Stenseth

Line Gulstuen Meyer

Line Gulstuen Meyer

   

AKS-baseledere:

 

Storebjørn: Fang Yuan (fungerende)

storebjorn.bjornsletta@osloskolen.no

Lillebjørn: Maud Maassen

lillebjorn.bjornsletta@osloskolen.no

   

Helsesøster barnetrinnet:

 

Linda Bergfjord (mobil 952 98 329)

linda.bergfjord@bun.oslo.kommune.no

Helsesøster ungdomstrinnet:

 

Hedwig Aksnes

hedwig.aksnes@osloskolen.no