Ledelse og ansatte

Hele personalet ved Bjørnsletta skole 2018-2019

 

Ledelse og administrasjon:

 

 

Rektor:

 
John Christian Myrlund john.myrlund@ude.oslo.kommune.no

 

Assisterende rektor:

 
Unni Eik unni.eik@ude.oslo.kommune.no

 

Avdelingsleder 8.-10.trinn:

 
Unni Eik unni.eik@ude.oslo.kommune.no

 

Avdelingsleder 4.–7.trinn:

 
Lise Skudvig lise.skudvig@ude.oslo.kommune.no 

 

Avdelingsleder 2.–3.trinn + AKS:

 

Kine Iljen Ervik

kine.iljen.ervik@ude.oslo.kommune.no

 

Avdelingsleder 1.trinn + spesialavdelingen:
 
Eva Einarson eva.einarson@ude.oslo.kommune.no

 

Rådgiver og sosiallærer ungdomstrinnet:

 
Elin Thygesen elin.thygesen@ude.oslo.kommune.no

 

Undervisningsinspektør:

 
Line Nordås

line.nordas@ude.oslo.kommune.no

 

Webredaktør:

 

Lisa Kara Fröyland

lisa.froyland@osloskolen.no

 

Saksbehandlere på kontoret:

 

Cecilia Dong Nghi Thi Tran

Cecilia.Dong.Nghi.Thi.Tran@ude.oslo.kommune.no

Therese Mejlænder-Larsen

therese.mejlaender-larsen@ude.oslo.kommune.no

 

IKT-ansvarlig:
Jawad Mohammad Shabbir

mohammad.shabbir@osloskolen.no

 

Kontaktlærere 2019-2020:

 

 
1A: Steffen Høiseth
1B: Vibeke Quéméré

stela005@osloskolen.no
viqua001@osloskolen.no 

2A: Janne Lindgaard  jalia011@osloskolen.no
2B: Anniken Gaustad angaa011@osloskolen.no


 
3A: Marthe H. Thorsen (epost kommer snart)
3B: Anna-Maria Mersina anmea035@osloskolen.no
3C: Berit Bertling  berit.bertling@osloskolen.no
   
4A: Jenny Johansen (epost kommer snart)
4B: Mariann Kvandal Blom mariann.blom@osloskolen.no
   
5A: Hege Iren Amundsen hege.amundsen@osloskolen.no
5B: Tonje Andresen tonje.andresen@osloskolen.no
5C: Kristin Hald Skåleskog krska017@osloskolen.no
   
6A: Sherry Soholat (epost kommer snart)
6A: Christoffer Arnessen

chrisa1707@osloskolen.no

   
7A: Milica Tea Maric milica.maric@osloskolen.no
7B: Heidi Andersen heidi.andersen@osloskolen.no
   
8A: Benjamin Bårdsnes Bjørn
8A:
Chris Sutherland

benjamin.bjorn@osloskolen.no

christopher.sutherland@osloskolen.no

   
8B: Rebekka Bjerga
8B:
Kari Eli Myhre

rebekka.bjerga@osloskolen.no

(epost kommer snart)

   
8C: Asgeir Lystvet (TRINNLEDER)
8C: Jon Robin Halle

jolya009@osloskolen.no

johaa086@osloskolen.no

   
8D: Lisa Kara Fröyland
8D:
Sara Helén Solberg

lisa.froyland@osloskolen.no

sara.solberg@osloskolen.no

   
9A: Magnus Langdahl
9A: Trude Hofland

magnus.langdahl@osloskolen.no

(epost kommer snart)

   
9B: Janne Hurum (TRINNLEDER)
9B: Anna Guttormsgaard Engh

janne.hurum@osloskolen.no

anna.engh@osloskolen.no

   
9C: Fredrik Rustøen
9C: Steffen Nysether

fredrik.rustoen@osloskolen.no

steffen.nysether@osloskolen.no

   
   
   
10A: Åsmund Sælid Vonheim (TRINNLEDER)
10A: Turid Tronstad
asmund.vonheim@osloskolen.no
turid.tronstad@osloskolen.no
   
10B: Kelli Carlsen
10B: Gitte Lechuga

kelli.carlsen@osloskolen.no

gitte.lechuga@osloskolen.no

   
10C: Ingun Thoresen
10C: Bjørn Forsnes

ingun.thoresen@osloskolen.no

bjorn.forsnes@osloskolen.no

   
 10D: Kjersti Svenskerud Bækkedal 
10D:
Nora Ekmann Myrvang

kjersti.bakkedal@osloskolen.no

nora.myrvang@osloskolen.no

   

Spesialavdelingen:

 
Joon Nilsen

joon.nilsen@osloskolen.no

Ann-Kristin Valvik

ann-kristin.valvik@osloskolen.no

Arne Lunde

arne.lunde@osloskolen.no

Elin Kongsvik

elin.kongsvik@osloskolen.no

Mona Stenseth

mona.stenseth@osloskolen.no

Einar Tveito Lundefaret

(epost kommer snart)

 

 

 

 

AKS-baseledere:

 

Storebjørn: Maud Maassen

storebjorn.bjornsletta@osloskolen.no

Lillebjørn: Hannah With

lillebjorn.bjornsletta@osloskolen.no

   

Helsesykepleier barnetrinnet:

 

Linda Bergfjord (mobil 952 98 329)

linda.bergfjord@bun.oslo.kommune.no

Helsesykepleier ungdomstrinnet:

 

Hedwig Aksnes (mobil 953 07 322)

hedwig.aksnes@osloskolen.no